İzmir Dış Mekan Fotoğrafçısı

Dış mekan çekimlerinde önceliğimiz çiftlerin kendilerini en rahat ve mutlu hissettiği dönemlerde hizmet vermektir. Bu nedenle nikah öncesi ve sonrası yapılan dış çekimlerde günün yorgunluğu ve stresi fotoğraflara yansıdığından bu durumu tavsiye etmiyoruz.

Dış mekan fotoğrafçılığında İzmir’de büyüyen bir marka olmak üzerine büyük yatırımlar yapıyoruz. Bunların en başında bu çekimler için kullandığımız ekipmanları güçlendirmek ve çalışma alanlarımızı genişletmek oldu. Dış çekim fotoğraflarında en önemli unsur hiç şüphesiz mutlu bir çiftten sonra harika bir ışık yakalamaktır.

15 yıldır 800+ dış çekim ile 14 TB fotoğraf arşivimizde daha önce paylaşmadığımız binlerce harika fotoğraf yer almaktadır. Bu arşivleri olası kayıp durumlarına karşı güvenle koruyoruz.

İzmir Dış mekan seçiminde çiftlerle yaptığımız görüşmelerde en çok gözlemlediğimiz hata; herkesin yaptığını yapmak istemek, herkesin gittiği yerlere gitmek ve aynı pozları çektirme merakı oldu. Biz bu durumlara da tamamen karşı olmakla birlikte, bu iş için keşif yapan, en iyi zaman ve mekanları bizlere ileten arkadaşlarla da çalışmaktayız. Dolayısı ile zaman ve ulaşım noktasında problem yaşatmayacak mutlu anlarınızı en doğal şekilde yansıtabileceğimiz alanları ortak bir fikir alışverişi sonrası buluyoruz.

En iyi dış mekan fotoğrafları veya izmir düğün fotoğrafçısı için sizleri stüdyomuza bir çayımızı içmeye bekliyor, sezon yoğunluğu başlamadan önce randevunuzu almanızı tavsiye ediyoruz.

Sevgiyle kalın…

Randevu Al