İzmir Düğün Hikayesi

Modern düğün fotoğrafçılığı, fotoğrafçılık tekniğinde ve tarzında diğerlerinden daha iyi ve daha üstün hale getiren nitelikler içermektedir. Yaygın olarak bir gayri resmilik (poz verilse de verilmese de ) söz konusudur ve bu da fotoğraflara duyguların ve reaksiyonların daha iyi yansımasını sağlamaktadır.

Fotoğrafların üstünde oynayarak fotoğrafları daha iyi hale getirmek değildir amaç. Modern düğün fotoğrafçısı olarak bizler her özel an için belirli mesafelerden çekimi ve orijinal anları en iyi açılardan yakalamayı tercih etmekteyiz. Çekim öncesi yaptığımız toplantılarla, sizleri tanıyoruz , fikirlerinizi alıyoruz.

İzmir Düğün Hikayesi Çekimi Öncesi

Sizin beklentilerinizi öğrenip, önerilerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Bunun neticesinde sizin için önemli olan tüm detaylara öncelik vererek o özel günün fotoğraf ve video klip çekimlerini planlıyoruz. Sonrasında ise tüm fotoğraflarınızı tek tek , detaylı olarak düzenleyip unutulmaz bir masala dönüştürüyoruz.

İsteğinize göre kullandığımız ekipmanların ve ekip arkadaşlarımızın sayısını ihtiyaca göre düzenliyor. Drone çekimi ile muhteşem anlar yakalıyoruz.

SİZİNDE BİR HİKAYENİZ OLSUN…

Randevu Al